RADCA PRAWNY / ADWOKAT / APLIKANT RADCOWSKI / APLIKANT ADWOKACKI

Ze względu na systematyczny rozwój, poszukujemy aktualnie osób mogących stanowić wartość dodaną do zespołu prawników tworzących kancelarię. Szukamy przede wszystkim ludzi, którzy są ukierunkowani na dołączenie do wyspecjalizowanej kancelarii z ugruntowaną pozycją na rynku – z myślą przede wszystkim o tym, aby mogli stale rozwijać się zawodowo. Zarówno w wymiarze indywidualnym, jak też w wymiarze zespołowym wraz z całą kancelarią. Szukamy ludzi z pasją i zaangażowaniem, którzy cenią sobie dobrą atmosferę w miejscu pracy.

 
Nasze wymagania:

• ugruntowana znajomość prawa gospodarczego oraz prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego,
• samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań i poczucie odpowiedzialności za prowadzone projekty,
• wysoki stopień zaangażowania i koncentracji na dalszym rozwoju ścieżki zawodowej,
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• zdolność analitycznego myślenia,
• mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi systemu KRZ,
• mile widziane posiadanie uprawnień doradcy restrukturyzacyjnego bądź planowane podejście do egzaminu dla osób ubiegających się o licencję doradcy restrukturyzacyjnego.

 
Oferujemy:

• stabilną współpracę w oparciu o preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia,
• wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, a także atrakcyjny system premiowy,
• zdefiniowaną ścieżkę kariery oraz możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury kancelarii,
• rozwój kompetencji przez współpracę z ambitnym zespołem prawników, specjalizujących się w obszarze prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego,
• wsparcie merytoryczne oraz udział w ciekawych, unikalnych i nieszablonowych projektach,
• możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach i lektoracie z Legal English,
• dużą samodzielność oraz możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku.
• po okresie próbnym możliwość opłacenia kosztów aplikacji, prywatnej opieki medycznej oraz objęcie pakietem Multisport;

 

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: kancelaria@groele.net.pl, umieszczając w tytule wiadomości „rekrutacja”.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

 

Przed wysłaniem przez Państwa dokumentów aplikacyjnych na stanowisko Aplikanta radcowskiego/adwokackiego, prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych w celach rekrutacyjnych, znajdującą się poniżej:


Administratorem Twoich danych jest Groele i Wspólnicy spółka komandytowa, ul. Kielecka 2, 31-526 Kraków. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Groele i Wspólnicy sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem mailowym kancelaria@groele.net.pl lub ul. Kielecka 2, 31-526 Kraków Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres dwóch miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres jednego roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przedawnienia roszczeń.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, doradcom pomagającym przy rekrutacji.