Adw. Bartosz Groele i apl. adw. Witold Jarząb współautorami publikacji pt. „Dowód z opinii biegłego z zakresu ekonomii w sprawach cywilnych i gospodarczych”

Dowód z opinii biegłego odgrywa znaczącą rolę w wielu sprawach cywilnych jak i gospodarczych. Jako, że tematyka ta łączy zagadnienia prawne jak i ekonomiczne, jej omówienie wymaga holistycznego podejścia, które jak mamy nadzieję, odnajdą czytelnicy publikacji „Dowód z opinii biegłego z zakresu ekonomii w sprawach cywilnych i gospodarczych”, która będzie miała swoją premierę jeszcze w tym miesiącu. W monografii odnajdą Państwo fragment autorstwa adw. @Bartosz Groele oraz apl. adw. @Witold Jarząb pt. „Dowód z opinii biegłego w postępowaniu upadłościowym i restrukturyzacyjnym”. Publikacja, której redaktorami są Sędzia Profesor Aneta Łazarska i Sędzia Zbigniew Miczek stanowi pokłosie konferencji naukowej „Dowód z opinii biegłego z zakresu nauk ekonomicznych w sprawach cywilnych i gospodarczych”, która odbyła się 18 maja 2023 r. na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, podczas której uznani przedstawiciele nauk prawnych i ekonomicznych dogłębnie pochylili się nad tą tematyką.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z publikacją dostępną pod adresem: https://www.profinfo.pl/sklep/dowod-z-opinii-bieglego-z-zakresu-ekonomii-w-sprawach-cywilnych-i-gospodarczych,477445.html