25.04.2024 rok adw. Bartosz Groele prelegentem podczas XVI edycji wydarzenia „Restrukturyzacja i Upadłość Przedsiębiorstw- aspekty praktyczne”.

W jakim zakresie prawo upadłościowe modyfikuje przesłanki skargi pauliańskiej? Jak z perspektywy wierzyciela czytać kluczowe dokumenty postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych? Odpowiedź na te i inne pytania będą mogli Państwo poznać podczas XVI edycji wydarzenia „Restrukturyzacja i Upadłość Przedsiębiorstw – aspekty praktyczne”, które to odbędzie się już 25 kwietnia br. w formule hybrydowej. Jednym z prelegentów podczas wydarzenia będzie adw. Bartosz Groele, który opowie o zakresie odpowiedzialności członków zarządu w ramach restrukturyzacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału i dziękujemy Golden Solutions za zaproszenie do wystąpienia na tym skupiającym wybitnych praktyków z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego wydarzeniu.

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: https://www.goldensolutions.com.pl/restrukturyzacja-i-upadlosc-przedsiebiorstw-aspekty-praktyczne-xvi-edycja/